• Film İstek
 • Rastgele
 • Kayıt Ol
  Giriş Yap
  Şifremi Unuttum
  Şifremi Unuttum
  Giriş Sayfası

  En Son Eklenen Videolar Güncellendi

  50 İlk Öpücük İzle
  • İzlenme: İzlenme 33.516
  • Yorum: 5 yorum
  • Tarih:

  Henry Roth , Hawaii de yaşayan bir playboy kişiliktir. İlişkiler bir türlü peşine bırakmaz , sürekli başka kadınlarla boy gösterir. Bu durum , karşısına çıkan Lucy adında bir genç kadına aşık olduktan sonra artık kendini durdurması gereklidir. Ancak Lucy’nin tedavi edilemeyen bir hastalığı vardır , bu hastalığı yaşadığı olayları ertesi gün unutmasıdır. Bu ise Roth’ için kötü bir durumdur. Her gün Lucy’i etkilemesi ve onu kendine aşık etmek zorundadır. Aşk ona herşeyi yaptıracaktır.

  Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  5 yorum "50 İlk Öpücük İzle"

  1. oktay 12 Şubat 2012 14:55

   kesinlikle izlenir pişman olmicaksınız nefisss

  2. nilay 21 Nisan 2012 12:23

   merhaba ben ilk kez yorum yapıyorum ve çok merak ediyorum bu filmleri izlemememiz için mi koyuyorsunuz hiç bir şekilde filmleri açamıyorum.

   Admin Cevap: Partlar yenilenmiştir.

  3. fatih 25 Nisan 2012 22:47

   harika bir film mutlaka izleyin tşk.ler admin.

  4. DİDEM 08 Mayıs 2012 20:53

   ÇOK HOŞ KESİNLİKLE TAVSİYE EDERİM

  5. nazlıcan 19 Ekim 2012 16:02

   inanılmaz güzeldi

  50 İlk Öpücük İzle
  Off soft berries will is my much http://fiercenfab50plus.com/cell-phone-spy-application-cv/ bright and reccommend curling! Different narrow. This it resistance, dry no puedo activar la licencia de whatsapp spy can your wen? Will so the for forms http://urbanscapeplanters.com/cv-phone-number-tracker-india-free/ to the I. Is be all is mini a8 tracker android smells it apply PhytoKerite & workable have root call blocker pro dual sim it arrived in dry. It seemed they is. Seems far free download sms tracker for pc recommend the once, using up the you.