LoadingAdd to favorites

Kızıl Savaşçılar: Başlangıç izle

Kızıl Savaşçılar filmiFilmin Başlığı: Kızıl Savaşçılar: Başlangıç izle
Film Hakkında: Alec Mason’ın Mars kolonilerine özgürlük kazandırmasının üzerinden tam olarak 25 yıl, düşmanlarının karısını acımasız şekilde öldürmesine ve kızı Lyra’yı kaçırmasının üzerinden 12 yıl geçti.Alec’in hayatta kalan oğlu Jake Mason ve Red faction milislerinden bir tünellerin altını üstüne getirdikten sonra 25 yılın ardından kaçırılan kız kardeşinin hayatta olduğun öğrenir ve onu geri alabilmek için canı pahasına dahi olsa büyük bir mücadele verecektir. Alec Mason’ın oğlu Jake’in kaçırılan kız kardeşini bulma girişimini ve öldürülen annesinin intikamını alma çabası anlatılıyor.
Seçenekler: TÜRKÇE DUBLAJ
IMDB Puanı: 5.3
Yapım: 2011 – ABD
Tür: Bilim Kurgu, Aksiyon
Süre: 91 dakika
Yönetmen: Michael Nankin
Oyuncular:Robert Patrick, Devon Graye, Kate Vernon, Danielle Nicolet, Gareth David-lloyd, Tamzin Merchant, Ana Mulvoy Ten, Sarah Brown, Roger Ashton-griffiths, Brian J. Smith

[tab: PARTLI SİSTEM]

24318
Yorumlar

mehmet

4 sene önce

TEŞEKÜRLER

eren

4 sene önce

Kızıl Savaşçılar: BAŞLANGIÇ, demişler filmin adına.. Demek ki devamı düşünülen bir film.. Ama bence hiç devam etmeye çalışmasınlar..
Konu güzel ama işleniş yetersiz.. Ucuz bir şekilde kotarılmaya çalışılmış.. Ve hakikaten artık klasikleşmiş sahneler mevcut.. Vasatın altındaydı..

SeRsErİ

4 sene önce

SÜPER Bİ FİLİM Dİ

murat

4 sene önce

güzel bir film

ibocan

4 sene önce

Çok aptal bi film boşuna izlemeyin zaman kaybı…

ali aktaş

4 sene önce

ben her fılmı beğenen insan deilim ama harbiden 10 numara bir film bunun için emek harcıyan herkeze Allah güç ve kuvvet versin süper bir film tam izlenicelecek bir film…!!!