LoadingAdd to favorites

Kanlı Mesai izle

Kanlı Mesai filmiFilmin Başlığı: Kanlı Mesai izle
Film Hakkında: Büyük uluslu silah şirketi ‘Palisade Savunma’ avrupa satış sorumluları ve çalışanlarını bir hafta sonu tatili ile ödüllendirir. Bu tatilde ise çalışanlar hem paint-ball oynayacak hemde iş arkadaşalarını daha yakından tanıma fırsatı yakalayacaklardır. Altı çalışandan oluşan ekip beklediklerinden çok daha mütevazi tatil köyüne gelirler. Çapkın Harris, herkesi burada eskiden bir grup özel eğitilmiş askerin karıştığı bir katliam gerçekleştiğine ikna etmeye çalışır. Ona inanmayanlardan biri de bilgisayar dahisi Steve’dir; çünkü LSD almıştır ve etraftaki geyiklerin kendisine hakaret ettiklerini düşünmektedir! Ertesi gün ekip, programlarının değiştiğini öğrenerek hayal kırıklığına uğrar. Zira aklını savaşla bozmuş birinci sınıf askerlerden oluşan bir grup tarafından takibe alınmışlardır. Böylece mesleklerinde en çok kullanılan lafın ne kadar doğru olduğunu anlarlar: Öl ya da öldür!
Seçenekler: Türkçe Dublaj
Filmin IMDB Puanı: 6.6
Filmin Yapımı: 2006 – İngiltere
Türü: Gerilim, Komedi, Korku, Macera
Filmin Süresi: 95 dakika
Filmin Yönetmeni: Christopher Smith
Filmdeki Oyuncuları:Laura Harris, Danny Dyer, Toby Stephens, Juli Drajkó, Judit Viktor, Sándor Boros, Babou Ceesay, Levente Törköly, David Gilliam, Tim McInnerny, Andy Nyman, Claudie Blakley, Attila Ferencz, Bela Kasi

7654
Yorumlar

funda

4 sene önce

siteleri niye kapatıyolar bunlar yaa..iyice koyun ettiler bizi ..nerenize batıyo..

Admin Cevap: http://www.vizyonkolik.com/13716/onemli-duyuru-okuyunuz/ <--< buradaki linki takip ederseniz filmleri sorunsuz izleyebilirsiniz.

apollo

4 sene önce

süper film izlemeye değer..

fatih

4 sene önce

film güzeldi tşk.ler admin

mustafa

4 sene önce

süper bir filmdi teşekkürler :)