Kanlı Mesai izle

Kanlı Mesai izle
İzlenme 6.587
Filmin Eklenme Tarihi: 15 Mayıs 2012

Filmin Başlığı: Kanlı Mesai izle
Film Hakkında: Büyük uluslu silah şirketi ‘Palisade Savunma’ avrupa satış sorumluları ve çalışanlarını bir hafta sonu tatili ile ödüllendirir. Bu tatilde ise çalışanlar hem paint-ball oynayacak hemde iş arkadaşalarını daha yakından tanıma fırsatı yakalayacaklardır. Altı çalışandan oluşan ekip beklediklerinden çok daha mütevazi tatil köyüne gelirler. Çapkın Harris, herkesi burada eskiden bir grup özel eğitilmiş askerin karıştığı bir katliam gerçekleştiğine ikna etmeye çalışır. Ona inanmayanlardan biri de bilgisayar dahisi Steve’dir; çünkü LSD almıştır ve etraftaki geyiklerin kendisine hakaret ettiklerini düşünmektedir! Ertesi gün ekip, programlarının değiştiğini öğrenerek hayal kırıklığına uğrar. Zira aklını savaşla bozmuş birinci sınıf askerlerden oluşan bir grup tarafından takibe alınmışlardır. Böylece mesleklerinde en çok kullanılan lafın ne kadar doğru olduğunu anlarlar: Öl ya da öldür!
Seçenekler: Türkçe Dublaj
Filmin IMDB Puanı: 6.6
Filmin Yapımı: 2006 – İngiltere
Türü: Gerilim, Komedi, Korku, Macera
Filmin Süresi: 95 dakika
Filmin Yönetmeni: Christopher Smith
Filmdeki Oyuncuları:Laura Harris, Danny Dyer, Toby Stephens, Juli Drajkó, Judit Viktor, Sándor Boros, Babou Ceesay, Levente Törköly, David Gilliam, Tim McInnerny, Andy Nyman, Claudie Blakley, Attila Ferencz, Bela Kasi


yorum

Yorumlar

" Kanlı Mesai izle " için 4 yorum

 1. funda on 16 Mayıs 2012 14:19  ]

  siteleri niye kapatıyolar bunlar yaa..iyice koyun ettiler bizi ..nerenize batıyo..

  Admin Cevap: http://www.vizyonkolik.com/13716/onemli-duyuru-okuyunuz/ <–< buradaki linki takip ederseniz filmleri sorunsuz izleyebilirsiniz.

 2. apollo on 10 Ağustos 2012 23:59  ]

  süper film izlemeye değer..

 3. fatih on 02 Ekim 2012 20:00  ]

  film güzeldi tşk.ler admin

 4. mustafa on 21 Ekim 2012 16:02  ]

  süper bir filmdi teşekkürler :)
Google: Kanlı Mesai izle