Nakit – Cash izle

Nakit – Cash izle
İzlenme 13.122
Filmin Eklenme Tarihi: 20 Mayıs 2012

Filmin Başlığı: Nakit – Cash izle
Film Hakkında: Parisin en büyük dolandırıcısı olarak bilinen Cash, yüksek kazançlı kalpazanlık işleri ile ilgilenmektedir. Bu tür işler Cash için sadece bir aperatiftir.Cash’in büyük hayali Fransız Riviera’sında (ılıman Akdeniz iklimli Güney Fransa’da) çapı çok büyük bir elmas soygunu gerçekleştirmektir. Ancak operasyonunun üzerine dolandırıcılığı bir sanat haline getirmesiyle tanınan efsanevi düzenbaz Maxime’in(Jean Reno) gölgesi düşer. Birbirinden güzel ve tehlikeli kadınlar(Julia rolünde Valeria Golino ile Garance rolünde Alice Taglioni) paylarını isterler. İttifaklar yapılır ve bozulur. Oyunun adı vefasızlık, döneklik, sahtekarlık ve ihanettir. Kesin olan tek bir şey vardır. Hesaplar görülecek, bir arkadaşın ve kardeşin ölümünün intikamı alınacaktır. Sonuçta birisi kaybedecektir. Peki, ama bu savaşı kaybeden kim olacaktır.?

IMDB Puanı

:

5.8

Yapım Yılı

:

2008 – Fransa

Yönetmen Adı

:

Éric Besnard

Oyuncular

:

Reno, François Berléand, Alice Taglioni, Valeria Golino, Jean Dujardin, Ciaran Hinds, Eriq Ebouaney, Mehdi Nebbou, Jocelyn Quivrin, Caroline Proust, Christian Hecq, Cyril Couton, Hubert Saint-macary, Roger Dumas


yorum

Yorumlar

" Nakit – Cash izle " için 5 yorum

 1. halıl alpay on 20 Mayıs 2012 22:41  ]

  krdesım fılmlerınızın bır tanesı calıssa dısımı kıracagım he:))bırde yazmıssınız oraya calısmayan fılmler ıcın burya bası dıye…hıcbırı calısmyrkı..bu nasıl sıte yahu:)))

  Admin Cevap: Partlar yenilenmiştir.

 2. Filmkolik on 30 Mayıs 2012 23:29  ]

  super bi film

 3. ulaş on 27 Temmuz 2012 00:47  ]

  filmlerinizin hepsi çalışıyor teşekkürler admin süpersin

 4. mert on 16 Ocak 2013 22:20  ]

  aman ne çalışı ne çalışıo sorma playa bastık 10 dakkadır film açılcak beklioruz..

 5. admin on 17 Ocak 2013 22:20  ]

  Partlar yenilenmiştir.
Google: Nakit – Cash izle