LoadingAdd to favorites

Kan ve Aşk Türkçe Dublaj izle

Kan ve Aşk filmiFilmin Başlığı: Kan ve Aşk Türkçe Dublaj izle
Film Hakkında: Filmin Yönetmenligini ünlü ve güzel sinema oyuncumuz Angeline Jolie’nin icra ettiği kan ve aşk filmi, Bosna İç Savaşında geçmektedir. İç savaş sırasında halkın yaşadıklarını oldukça çarpıcı bir şekilde tüm gerçeligiyle anlatır. Filmin büyük çoğunluğu Saraybosna’ da gerçek mekanlarda çekilmiş olup savaş esnasında hayatını yitiren halkın çocukları da filmde rol almış olmasıyla da önemlidir..
Filmin Türü:Dram, Romantik, Savaş
Filmin Yapım Yılı:2011
Filmin Yönetmeni:Angelina Jolie
Filmdeki Oyuncular:Rade Serbedzija, Boris Ler, Goran Kostic, Jasna Beri, Alma Terzic, Branko Djuric, Fedja Stukan, Vanessa Glodjo, Milos Timotijevic, Dolya Gavanski, Zana Marjanovic, Nikola Djuricko, Ermin Bravo, Goran Jevtic,
Yapımcı:Brad Pitt, Angelina Jolie, Graham King

52470
Yorumlar

İsim

4 sene önce

Politik dramı mükemmel şekilde kaleme almak bu olsa gerek. Mümkün olduğunca obektif bir anlatımla sergilenmiş ( Zulmüm çok az kısmının işlenmesi söz konusu olsa bile ) olduğunu düşünüyorum. İzlenmeli.

gönül ilbay

4 sene önce

Bittim ben nasıl bır flimdi bu..

KÜSKÜN

4 sene önce

bu flim geçmişte ve gerçekte olan hikayeden yöneltim Açıklaması Şöyle Srepzeniza katliamında ölen hikaye Bir komutan tarafından katledilme durumudur Ve başbakanlar bunun için bosnia hersekte Türk halkına rahmet okumak ıçin buluşup gitmişlerdir Kimse istemezdi böyle yaşansın işgence edilip kadınların canı yansın İzlenmeye deger ancak ibret alıp yaşamak ve şükretmek gerek ızleyın ve ızlerken anlamaya calısın Saygılar KÜSKÜN…!

dolce

4 sene önce

filmi izlerken gözyaşlarımı tutamadım..bunların hepsi acı ama gerçek :( müthiş bir film ..

mervegül

4 sene önce

güzel bi flim izlemenizi tavsiye ederim.

melis

3 sene önce

ağlayarak izledim gerçekten, saraybosnadaki vahşetin binde birini bile göstermemişler. harika bur film

bayram ali

3 sene önce

saraybosna da yaşanan müslüman mezalimini bi nebzede anımsatması bakımından seyretmeye deger buldugum bir film.seyredilmesini tavsiye ederim…emegi gecenlere teşekkür ederim…