LoadingAdd to favorites

Sessiz Tepe Karabasan izle

Filmin Başlığı: Sessiz Tepe Karabasan izle
Film Hakkında: 18. yaş gününe sadece sayılı günler kalan Heather, korkunç bir kabus ile yatağından uyanır. Heather’in görmüş olduğu bu kabusta babasının ortadan kaybolduğunu görür. Daha sonra Heather bu yaşadıklarından sonra kendisinin düşündügü insan olmadıgını farkeder. Ve bu keşfi kendisini şeytani dünyanın en derin yerlerine yönelmesine sebep olacaktır..Bu dünyada sonsuza kadar mahsur kalabilecek olan Heather’ın yaşadıklarını izleyelim bakalım. İyi seyirler.
Filmin Türü:Gerilim,Korku,Bilimkurgu
Filmin Çekildiği Ülke:Amerika,Fransa
Filmin Yapım Yılı:2012
Filmin Yönetmeni:Michael J. Basset
Filmdeki Oyuncular:Sean Bean, Radha Mitchell, Malcolm McDowell, Deborah Kara Unger, Kit Harington, Martin Donovan, Adelaide Clemens, Heather Marks, Carrie, Chris Anton, James Collins

55541
Yorumlar

erdal

4 sene önce

bi sey anlasilsa yorum yapcaz ama nerde
goruntu cok kotu bu film bole seyredilmezki hic bi sey anlasilmiyor

erhan

4 sene önce

goruntu berbat yorum yapilmazki sindik

asdf

4 sene önce

film daha yeni vizyonda cd veya dvdsi çıkmadı bile sinema çekimi olduğu için görüntü kalitesinin düşük olması normal. sinemada izledim güzel bir film.

AYSEL22

4 sene önce

Korku filmi diye izledm cizgi film cikti)) bu ne ya cooook ama cookk sacma karmakarisk ve de gozlerim bozuldu yaa SAKIN IZLEMEYIN BERBATTTTTTTTTTTTTTTTT.KARA BUYU yu izleyin siz))

AYSEL22

4 sene önce

3D gozluklerni nerden bulalm ya offfff adam akilli filmi koysaydnz yaz sartmi 3D sanki sinemadayz

Fatma

3 sene önce

görüntü kalitesi sıfır sesten anlıyoruz neyin ne olduğunu

ilhan

3 sene önce

Arkadaşlar izledikten sonra filmin ses düzeyini görüntü düzeyini kötülemekten ne zevk alıyorsunuz. İzlemek istemiyorsanız sinemada izliceksin yada hd görüntü eklenene kadar bekliceksin. İzledikten sonra filmin konusu hakkında yorum yapın.. Admin arkadaşımız iyi yada kötü bulmuş eklemiş teşekkürler yinede…