LoadingAdd to favorites

The Perks of Being a Wallflower izle

Filmin Tanıtımı: Henüz Liseye yeni başlamış ve ortalam alışmaya çalışan Charlie, içine kapanık ve çevresindeki insanlarla fazla muhabbet etmeyi sevmez. Okulda kimsenin işine karışmayan sessiz bir kişiliğe sahip olan Charlie için, yeni tanışacağı Patrick ve Sam (Emma Watson) bir dönüm noktası olacaktır. Uyuşturucunun kol gezdiği bir ortamda, Charlie her şeye rağmen kendi değerlerini korumaya çalışır ve geleceğe umutla bakar.
IMDB Puanı: 8.4/10
Tür: Dram, Romantik, Gençlik
Yönetmen: Stephen Chbosky
Oyuncular: Logan Lerman,Emma Watson, Ezra Miller
Müzik: David Bowie, Morrissey
Süre: 1 saat 42dk

74056
Yorumlar

morrissey

3 sene önce

Helen teyzesinin ona ne yaptığını anlayan var mı kaçırdım ?
not:bu filmin en büyük özelliği klişe high school filmi olmaması içinde yatan anlam derin ve müzikler inanılmazdı genç yetenekler bu filmde döktürmüş ımdb nin verdiği puanı sonuna kadar hakediyo vakit kaybetmeden izleyin derim hayatınızın akışını değiştirecek.

xeçtu

3 sene önce

Film gerçekten hoş..Ayrıca tam olarak açıklanmasada teyzesi tarafından bi çeşit cinsel tacize ugramış oldugunu düşündüm.

aseka

3 sene önce

Filmin bir sonu yok final bekleyenler izlemesin ama izlenmeli :D

noname

3 sene önce

Harika bir film

yavuz

3 sene önce

Mükemmel bir filmdi kendimi o çocuğa çok benzettim tavır olarakta tip olarakta bu arada şuan ne kadar bunalımda kafam karışık olsada hormanlarıma engel olamicam emma watson mütkiş bir kız tam çıkmalık hatta evlenmelik

tuğçe

3 sene önce

izlenmesi gereken mükemmel bir film .)

deniz

3 sene önce

emma watson var ise izlenmelidir hacı , o kadar (nokta)