1. Kayıp Dünya: Jurassic Park 2 izle

    Kayıp Dünya: Jurassic Park 2 izle

    Film Hakkında: Gizemli bir ada olan İsa Sorna adasında bazı dinazorların yaşadığı yönünde haberler vardır. Site B kod adı verildiği dinazorların üretim tesisinin yer almış olduğu bu gizemli adada şiddetli bir kasırganın ardından tesisler yerle bir olmuş ve dinazorların hepsi serbest kalmıştır. Bu adadan uzun yıllar kimse haber alamaz sadece bir varsayım olarak değerlendirirler ve bir kaç dinazorun yaşadığını düşünürler. Fakat aslında gerçek bu değildir dinzorlar kasırganın ardından geçen yıllarsa devasa bir şekilde büyümüş birer canavara dönüşmüşlerdir. Daha sonra dinzorların hayatta olduğunu öğrenen tesis kurucularından Milyarder John Hammond doğal çevrelerinde koruyarak dört yıl önce kaybettiği itibarını geri kazanmaktır. İlk filmde olduğu gibi yine yazar Michael Crichton’ın aynı adlı romanından Akademi ödüllü,dahi yönetmen Steven Spielberg tarafından sinemaya uyarlanan ve muhteşem özel efektlerle süslü nefes kesen bir gerilim macera filmi.
    5.0
    ( Toplamda 0 oy verildi. )

      1997 - ABD,   6,0/10   13

Background
Kayıp DünyaFilm Hakkında: Gizemli bir ada olan İsa Sorna adasında bazı dinazorların yaşadığı yönünde haberler vardır. Site B kod adı verildiği dinazorların üretim tesisinin yer almış olduğu bu gizemli adada şiddetli bir kasırganın ardından tesisler yerle bir olmuş ve dinazorların hepsi serbest kalmıştır. Bu adadan uzun yıllar kimse haber alamaz sadece bir varsayım olarak değerlendirirler ve bir kaç dinazorun yaşadığını düşünürler. Fakat aslında gerçek bu değildir dinzorlar kasırganın ardından geçen yıllarsa devasa bir şekilde büyümüş birer canavara dönüşmüşlerdir. Daha sonra dinzorların hayatta olduğunu öğrenen tesis kurucularından Milyarder John Hammond doğal çevrelerinde koruyarak dört yıl önce kaybettiği itibarını geri kazanmaktır. İlk filmde olduğu gibi yine yazar Michael Crichton'ın aynı adlı romanından Akademi ödüllü,dahi yönetmen Steven Spielberg tarafından sinemaya uyarlanan ve muhteşem özel efektlerle süslü nefes kesen bir gerilim macera filmi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Aymovie sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.