LoadingAdd to favorites

Lizbon’a Gece Treni izle

Night Train to LisbonSon derece sıradan ve sakin bir yaşam tarzına sahip olan Raimund Gregorius aslında bir akedemisyendir. Birgün bir nehir kenarında gezintiye çıktığında kendini intihar etmeye çalışan kırmızı paltolu bir kadın görür ve intihar etmesine musade etmez ve onu kurtarır. Yanlışlıkla kadının bineceği trene binince, kendisini Lizbon’da, kadının okumakta olduğu kitabın yazarının peşinde buluverir. Böylece bir dostluk, aşk, faşizm ve devrimin hikayesi başlar.Baştan sona büyük bir beğeniyle izleyeceğiniz mükemmel bir sinema filmi. İyi seyirler.

8890
Yorumlar

ERol

3 sene önce

Çok güzel ve izlenmeye değer bir film..Hayata bakış açısı ve karakterlerin muhteşem oyunculuğu, beni dahi oralara götürdü.. Özelikle filmin sonunda “Niye Kalmıyorsun ki?” sorusu finale yakışmıştı..Teşekkürler….Bunu bir defa daha izleyeceğimden eminim…

empati

3 sene önce

hayatmda izlediğim en anlaml ve güzel filmlerden biriydi.onun içindir ki ilk defa yorum yapyorum.kitabn okuyacaktm araştrken filminin de olduğunu gördüm ve izlemek istedim.iyi ki izlemişim bana çok şey kattı.

Gokhan

2 sene önce

İzlerken kendinizi filmin içinde hissediyorsunuz, kesinlikle izlenmeli derim.

cosmicalfa

2 sene önce

ilk partı izledim..sıkıntıdan patladım..başka filme geçiyorum…durağan ,sıkıcı …