LoadingAdd to favorites

Affedilmeyen ~ Unforgiven Filmi Full Hd izle

Affedilmeyen ~ Unforgiven Filmi Full Hd Online izle
Seçenek: Türkçe Dublaj izle
Filmin Yapımı: 1992 ~ ABD
Filmin Türü: Suç, Western
Film Süresi: 2 saat 11 dk
Oyuncu Kadrosu: Morgan Freeman, Clint Eastwood, Gene Hackman, Richard Harris, Lochlyn Munro, Frances Fisher
Filmin Konusu: Clint Eastwood western klasiklerinden olan film de William Munny çılgın ve acımasız bir katildir karısının ölümünden sonra tüm zamanını küçük barakasında çocuklarıyla ilgilenerek geçirmektedir. Ta ki, The Schofield Kid ismindeki genç onu ziyarete gelene kadar.. Big Whiskey kasabasındaki fahişelerin koyduğu ödülü almak için yola çıkacaklardır.

Telif Hakları Nedeniyle Film Sitemizden kaldırılmıştır.

89156
Yorumlar

canli filmler

6 sene önce

bu siteyi seviyorum

film seyret

6 sene önce

admincim tesekkur

Volkan

6 sene önce

Yukarıda düşüncelerini yazan arkadaşların filmleri nasıl seyrettiklerini çok merak ediyorum doğrusu. Bundan sonra Ebay firmasından hiçbir şekilde alışveriş yapmayacağım ve yapanları da uyaracağım.Çünkü Ebay reklamında “kapat” butonu asla aktif olmuyor ve filmi seyretmeyi imkansız kılıyor.Ben bu siteyi film seyretmek için ziyaret ediyordum ancak Ebay reklamı seyrettirdiğiniz için artık gerek görmüyorum.

Volkan

6 sene önce

Reklamı aşağı çekince kapat butonunun aktif olacağı bilgisini paylaşır mısınız lütfen.Çünkü aşırı derecede antisempati uyandırıyor.

admin

6 sene önce

Arkadaşım bakın Splash reklam kapat tuşu video partın altında kalmaması için elimizden geldiğince sağ tarafa çektim izleyicilerimizi bizlerde sıkmak istemeyiz bende kapat butonu herzaman açıkta görünüyor şuanda yine bir düzenleme yaptım ama tabi kullanılan monitöre göre değişiyor o yüzden bu konu hakkında bilgilendirme mesajı attığınız taktirde elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağız. Bu arada reklamlar olmadan hiçbir web sitesi ayakta duramaz çünki sizlerin bilmediği bir çok gider var sunucu masrafı, link masrafı ve buna benzer birçok gider bu konudada tek tarafkı düşünmezseniz sevinirim.

tuduva

4 sene önce

seyredemiyorum

admin

4 sene önce

Partlar yenilenmiştir.

metın

4 sene önce

harıka bır fılım tsk