LoadingAdd to favorites

Loup Kurt Filmi Türkçe Dublaj

Yönetmen : Nicolas Vanier
Oyuncular : Nicolas Brioudes, Pom Klementieff, Min Man Ma, Vantha Talisman
Tür : Dram
Yapım : 2009
Filmin Konusu: 16 yaşındaki Sergey Nicolas Brides, ren geyiği yetiştiren Batagi kabilesinin liderinin oğludur. Sürünün otlamak için Sibirya dağlarına götürüldüğü zorlu yolculuğa ilk defa katılır. Ren geyikleri kabilenin sadece geçim kaynağı değil aynı zamanda gurur ve mutluluk sembolüdür. Ve sürüyü her şeyden korumak Sergei’nin öncelikli vazifesidir. Özellikle de hayranlık duyduğu kurda karşı…Bakalım bu yolculukta onu daha neler beklemektedir…


37875
Yorumlar

ahmet

6 sene önce

ben begendim..demek ki cogunluk ta begenir.:)))

kerim

6 sene önce

cok severim

ali

6 sene önce

güzel idi…

Behzat Ç.

5 sene önce

film çok güzel ve anlamlıydı cok begedım oylama olsaydı 10 uzerınden 10 verebılırdım o tarz yanı cok sex dolu sahnelerı dele o kurtla sevısmesı sonra at ın da dahıl oldugu sahne muthıstı fılm 7 den 70 ıfade edıyo bence herkezın ızlıcegı ve sevcegı bı fılm olmus :DDDDDDDDDDDDDD =)))))))))))))

MERT

3 sene önce

Süperdi :) :)

zal

2 sene önce

süper di 100 üzerinden 100 verirdim okadar cok güzeldi mutlaka izleyin
:D :D :D ))))))
)))))

kenan

1 sene önce

Film için görsel güzellikleri açısından şahane muhteşem diyebiliriz,tabi ki bir film sadece görsel güzellikleri ile başarıyı yakalayamaz,etkileyici bir konusu da olmalı,iyi bir mesaj da vermeli,izlediğim kadarıyla doğal güzellikler bakımından gerçekten güzel bir film,baş roldeki sergey isimli oyuncunun ses dublajı çok kötü yapılmış,neticeye baktığımda evcilik gibi bir film izledim,kötü film demiyorum ancak,öyle arşivlik bir film arıyorsanız bence hiç izlemeyin,ama seyirlik bir film diyebilirim,ayrıca filmde verilen son mesaj da hiç hoşuma gitmedi şöyle diyor “biz kurtlarla dost olamayız ancak düşmanda olamayız” bu çok ürkütücü bir mesaj,insanoğlu doğadaki canlılarla dost olmadığı için yeryüzü adeta bir cehenneme dönüşmedi mi ?