Spartacus Gods Of The Arena 3. Bölüm izle


Spartacus Gods Of The Arena 3. Bölüm izle
İzlenme 38.910
Filmin Eklenme Tarihi: 6 Şubat 2011

Filmin Başlığı: Spartacus Gods Of The Arena 3. Bölüm izle
Film Hakkında Kısa Bilgi: Uzun süredir beklenen Spartacus yep yeni bölümleri ile yine izleyenlere heyecan dolu dakikalar yaşatmaya devam ediyor.
Kahramanımız Spartacus daha arenanın kumlarına adım atmadan, o kumlar birçok gladyatöre yuva olmuştu. İşte “Spartacus: Gods of Arena”, Batiatus evinin küllerinden doğmasını sağlayan bu ilk gladyatörlerin öyküsü anlatmaktadır.


yorum

Yorumlar

" Spartacus Gods Of The Arena 3. Bölüm izle " için 4 yorum

 1. vurdumduymaz on 04 Mart 2011 00:38  ]

  daha düzelmedimi bu video açılma olayları? arkadaşlar bunlara bi çözüm bulsanız iyi olur sevdiğimiz bir site bu var zaten :)

  Cevap: Aslında bizde istemeyiz izleyicilerimizin sıkıntı yaşamasını ama facebook videoları engelledikten sonra düzen epey bi bozuldu bu yüzden yeri upload yerleri aranmaktadır. Bizi anlayış ile karşılarsanız sevinirim..

 2. kompresor on 23 Mart 2011 21:01  ]

  ii

 3. ißLi$ kR@L on 18 Eylül 2011 15:03  ]

  kRaL SPaRTaKuSSS

  DoLaR [$] :)

 4. alperen on 01 Ekim 2011 22:58  ]

  slm dostum benim anblamadigim birsey var eger acikliga kavusturursan memnun olurum senin yayinladigin filmleri facebook mu yapiyor? veya senin websitenin asil sahibi facemi?veya tum site sahipleri faceyemi soruyor film yayinlamadan once? yani bu tum internet dunyasinin sahibi facemi beni bilgilendirirsen memnun kalirim kardesim tesekkurler simdiden….

  admin cevap: film partları facede barındığı için aynen öyle.
Google: Spartacus Gods Of The Arena 3. Bölüm izle