LoadingAdd to favorites

Kiralık Katiller filmi izle

Kiralık Katiller filmiFilmin Konusu: Uzun yıllardır aynı şirkette çalışan Jane son zamanlarda bazı sorunlar yüzünden şirketten ayrılmak zorunda kalmıştır. Şirketten ayrıldıktan sonra şirketin bir kaçakçılığa karıştığını öğrenir. Daha sonra bu konulardan uzak durmaya çalışır ve bir adaya yerleşir. Şirket ise bu bilgileri öğrenen Jane için bir kiralık katik tutar.
Soluğu bir adada alan Jane peşine bir kiralık katil takıldığından haberdar değildir. Kiralık katil Joseph oldukça tecrübeli ve temiz iş çıkaran bir profesyoneldir. Vizyonkolik.com Yüksek görüntü kalitesinde izleme seçeneği sunuyor. İyi seyirler..
Filmin Başlığı: Kiralık Katiller filmi izle
Seçenek: Türkçe Dublaj
İMDB PUANI: 4.4/10
Tür:Aksiyon, Casusluk, Polisiye
Yönetmen:Justin B. Rhodes
Oyuncular:Frida Show, Leander Suleiman, Christian Willis, G. Anthony Joseph, Justin Smith, Lee Sherman, Nick Mancuso, Paul Cram, Rhett Giles, Steve Boergadine, Wolf Muser

90341
Yorumlar

izleyici

5 sene önce

filmler daha net olmalı bence

Nejat Kandemir

5 sene önce

aksiyon iyi sevdim tşkler admin eline saglık güzel iş çıkarmışın senden ricam yeni filmler bulursan iyi olur başarılarının devamini diliyorum çok iyi bir seyircinim

Sinan

5 sene önce

Fiilm çok güzel fakat geç yükleme yapıyor buda sogutuyor fiLmden insanı buna bir çözüm getirirseniz çok daha kaliteli bir etki yaratacaktır biz izleyicilerinize. sitenizden çok memnunum siz tabiki isterseniz dahada iyi yapabilirsiniz bu sizin elinizde . başarılarınızın devamını dilerim.

isimsiz

5 sene önce

bu kadın jane kiralık katil

aLi

5 sene önce

Guzel film

Tutuklu

4 sene önce

açılmıyooo

admin

4 sene önce

Yenilenmiştir.

hakan kalkan

4 sene önce

çok eski bir film yeni filmeler daha güzel oluyor alen delon şimdi yaşlandı yakışıklılığı kalmadı morukladı.

adam

4 sene önce

çok kötü ve şaçma arkadaşlar sakın izlemeyin sonu deli saçması vakit kaybı.