Hayalet Göl Filmi izleHayalet Göl Filmi izle
İzlenme 19.065
Filmin Eklenme Tarihi: 7 Mart 2011

Filmin Konusu: Hayatında her şeyden çok değer verdiği ve onlarsız bir gün gerçirmek bile düşünemeyen Rebecca’s Hasta ailesini kaybeder. Daha sonra Rebecca’s için kabus dolu geceler başlamıştır.Kendini toplamak için New York yakınlarındaki Rushford gölünün kenarındaki evlerine gelen genç kız yolda Ston adında gençle tanışır.Gündüz bir cenneti Hayatında her şeyden çok değer verdiği ve onlarsız bir gün gerçirmek bile düşünemeyen Rebecca’s Hasta ailesini kaybeder. Daha sonra Rebecca’s için kabus dolu geceler başlamıştır.Kendini toplamak için New York yakınlarındaki Rushford gölünün kenarındaki evlerine gelen genç kız yolda Ston adında gençle tanışır.andıran bu gölde,geceler adeta cehenneme dönüşmektedir.Küçük kasabadaki garip insanlar, gecenin doğa üstü güçleri ve hayaletlerle Rebecca gölün korkunç bir sırrı barındırdığını farkeder.Yeni kurbanlar arayan korkunç ve esrarengiz bir göl. Vizyonkolik.com Farkıyla sinema keyfi.. İyi seyirler..
Filmin Başlığı: Hayalet Göl Filmi izle
Seçenek: Türkçe Dublaj
Tür: Gerilim / Gizem / Korku
Yönetmen: Jay Woelfel
Görüntü Yönetmeni: Julian Woelfel, Johnnie J. Young
Senaryo: Jay Woelfel
Oyuncular: Jeff Young, Tatum Adair, Timothy Prindle, Gregory Lee Kenyon, Azure Sky Decker, Chuck Franklin, Damian Maffei, Dan Metcalf, Linda Brown, Raymond Suriani, Rick Kesler, Edward M. Valenta, Mary Ann Layman, Carolyn Ricketts, Richard M. Kennedy,


yorum

Yorumlar

" Hayalet Göl Filmi izle " için 2 yorum

  1. AZRAIL1.4 on 18 Ağustos 2011 19:05  ]

    Hayatımda izlediğim en iğrenç sinema. Senaryo iğrenç. Heyecanlı kısımlarda koyduğu müzik iğrenç. Yüz ifadeleri iğrenç. Beni yönetmen yapsalar inanın çok daha güzel bir sinema ortaya çıkartırdım.
    (SAYGILAR…)

  2. gurur alp on 20 Mayıs 2015 15:55  ]

    bu filmin ismi göldeki hayalet bu film ile afişteki film aynı değil
Google: Hayalet Göl Filmi izle