LoadingAdd to favorites

Şeytanı Gördüm filmi izle

Şeytanı Gördüm filmiFilmin Konusu:Psikolojik sorunları olan ve insanları bir zevk uğruna katleden psikopat ve ajan ile arasında geçen esrarensiz bir intikam.
Şeytani zekâsıyla dehşetengiz cinayetler işleyen, kurbanları arasında çocuklar bile bulunan seri katil Kyung-chul’u polis bir türlü yakalayamaz. Ancak, emekli bir polisin kızı öldürüldüğünde, kızın nişanlısı, gizli ajan Dae-hoon, katili kendi bulup cezalandırmaya karar verir. İntikamı kanlı olacaktır, bir canavara dönüşse bile.
Filmin Başlığı: Şeytanı Gördüm filmi izle
Seçenek: Türkçe Alt Yazı
IMDB Puanı: 8.0 (2,561 OY)
Orijinal Film Adı: Akmareul boatda
Sürüm: 2010 ~ GüneyKore
Tür: Aksiyon, Dram, Gerilim, Korku, Suç
Yönetmen: Kim Ji-woon-
Oyuncular: Byung-hun Lee, Min-sik Choi, Bo-Ra Nam, Byeong-Hee Yun, Yun Chae-yeong, Chun Ho Jin Jeon Gook Hwan Jeon Ho-jin Kim In-seo, Lee Myeong-Haziran-Hyeon su Choi,-Oh Ha San, Song-Yi Han, Kim Yun-seo
Yazar: Park Jeong Hoon-i
Yapımcı: Kim Hyeon-wu
Yönetmen: Lee Mogan
Müzik: Mogg
Filmin Süresi: 2 saat 24 dk

70683
Yorumlar

Metin Erdem

5 sene önce

Film sıradan uzak doğu filmlerinden farklı bir kurguya sahipti. İyi bir insanın kendi intikam duyguları için nasıl kötüleşebildiğini ve kötü olmanın kötü birine karşı da olsa zarardan başka birşey getiemediğini anlatıyordu bana. Yalnız bir iki sahne var ki böyle bir filme gölge düşürdü. Birincisi ajan katilin kayınpederinin evine doğru gittiğini biliyor. Polisi arıyor. Katil o sahneden sonra kayınpederin evine gidiyor. Orada bir süre kalıyor. Adama işkence ediyor. Sonra adamın kızı eve geliyor. Onu da alt ediyor. Ve bu süre içinde polis şehirdeki eve bir türlü ulaşamıyor. İkinciside ajan kayınpederine ulaşamadıktan sonra ilk yapması gereken baldızına ulaşmasıyken ona haber bile vermiyor yada babana ulaşamadım iyi misiniz demiyor. Plisi aramak aklına gelen kızı da armalıydı. Ulaşılmaıyor denseydi falan yine tamamdı ama orası eksik olmuş.

emre

5 sene önce

bu kdar guzel intikam alınırr …. kesinlikle izlenmesi lazım

suzan

5 sene önce

Bu kadar şiddet içerikli bir başka kore dizisi seyretmemiştim. Çok aşırıydı. Rolleri canlandırma konusunda tabii ki bir lafım yok. İntikam alıcam derken insanın içindeki şeytanın nasıl ortaya cıktığını ve yine sonunda zararın kendisine dokunduğunu anlatan, aşırı kanlı bir filmdi. Şİddet içerikli film sevmiyenlere kesinlikle tavsiye etmiyorum… Aslında kimseye tavsiye etmiyorum, film caniler insan değildir, intikam almaya bile uğraşma direk öldür gitsin fikrini uyandırıyor….

Recep DEMİRKILIÇ

4 sene önce

Vahşetin doruklarından hoşlananlar izlesin derim..

ateş

3 sene önce

sapıkca bir filim izlemeyin

Aygul ahmedova

2 sene önce

Film süperdi ama biraz korkdum