Şeytanı Gördüm filmi izle


Şeytanı Gördüm filmi izle
İzlenme 68.516
Filmin Eklenme Tarihi: 7 Mart 2011

Filmin Konusu:Psikolojik sorunları olan ve insanları bir zevk uğruna katleden psikopat ve ajan ile arasında geçen esrarensiz bir intikam.
Şeytani zekâsıyla dehşetengiz cinayetler işleyen, kurbanları arasında çocuklar bile bulunan seri katil Kyung-chul’u polis bir türlü yakalayamaz. Ancak, emekli bir polisin kızı öldürüldüğünde, kızın nişanlısı, gizli ajan Dae-hoon, katili kendi bulup cezalandırmaya karar verir. İntikamı kanlı olacaktır, bir canavara dönüşse bile.
Filmin Başlığı: Şeytanı Gördüm filmi izle
Seçenek: Türkçe Alt Yazı
IMDB Puanı: 8.0 (2,561 OY)
Orijinal Film Adı: Akmareul boatda
Sürüm: 2010 ~ GüneyKore
Tür: Aksiyon, Dram, Gerilim, Korku, Suç
Yönetmen: Kim Ji-woon-
Oyuncular: Byung-hun Lee, Min-sik Choi, Bo-Ra Nam, Byeong-Hee Yun, Yun Chae-yeong, Chun Ho Jin Jeon Gook Hwan Jeon Ho-jin Kim In-seo, Lee Myeong-Haziran-Hyeon su Choi,-Oh Ha San, Song-Yi Han, Kim Yun-seo
Yazar: Park Jeong Hoon-i
Yapımcı: Kim Hyeon-wu
Yönetmen: Lee Mogan
Müzik: Mogg
Filmin Süresi: 2 saat 24 dk


yorum

Yorumlar

" Şeytanı Gördüm filmi izle " için 6 yorum

 1. Metin Erdem on 02 Ekim 2011 23:52  ]

  Film sıradan uzak doğu filmlerinden farklı bir kurguya sahipti. İyi bir insanın kendi intikam duyguları için nasıl kötüleşebildiğini ve kötü olmanın kötü birine karşı da olsa zarardan başka birşey getiemediğini anlatıyordu bana. Yalnız bir iki sahne var ki böyle bir filme gölge düşürdü. Birincisi ajan katilin kayınpederinin evine doğru gittiğini biliyor. Polisi arıyor. Katil o sahneden sonra kayınpederin evine gidiyor. Orada bir süre kalıyor. Adama işkence ediyor. Sonra adamın kızı eve geliyor. Onu da alt ediyor. Ve bu süre içinde polis şehirdeki eve bir türlü ulaşamıyor. İkinciside ajan kayınpederine ulaşamadıktan sonra ilk yapması gereken baldızına ulaşmasıyken ona haber bile vermiyor yada babana ulaşamadım iyi misiniz demiyor. Plisi aramak aklına gelen kızı da armalıydı. Ulaşılmaıyor denseydi falan yine tamamdı ama orası eksik olmuş.

 2. emre on 11 Ekim 2011 16:08  ]

  bu kdar guzel intikam alınırr …. kesinlikle izlenmesi lazım

 3. suzan on 22 Kasım 2011 15:21  ]

  Bu kadar şiddet içerikli bir başka kore dizisi seyretmemiştim. Çok aşırıydı. Rolleri canlandırma konusunda tabii ki bir lafım yok. İntikam alıcam derken insanın içindeki şeytanın nasıl ortaya cıktığını ve yine sonunda zararın kendisine dokunduğunu anlatan, aşırı kanlı bir filmdi. Şİddet içerikli film sevmiyenlere kesinlikle tavsiye etmiyorum… Aslında kimseye tavsiye etmiyorum, film caniler insan değildir, intikam almaya bile uğraşma direk öldür gitsin fikrini uyandırıyor….

 4. Recep DEMİRKILIÇ on 08 Mart 2012 06:22  ]

  Vahşetin doruklarından hoşlananlar izlesin derim..

 5. ateş on 20 Mart 2013 21:53  ]

  sapıkca bir filim izlemeyin

 6. Aygul ahmedova on 18 Temmuz 2014 01:22  ]

  Film süperdi ama biraz korkdum
Google: Şeytanı Gördüm filmi izle