LoadingAdd to favorites

Babam ve Oğlum Filmi Full izle

Babam-ve-OglumFilmin konusu:Hüseyin Efendi 1980 li yıllarda okumaya gönderdiği oğlunun siyasete karışmasına dayanamaz ve onu evlatlıktan siler.Sadığın başından darbe sonrasında kötü olaylar geçer.Eşinide kaybeden Sadık ölümcül hastalığa yakandığını anladığında 7 yaşındaki oğlu Deniz için baba evine dönmeye mecbur kalır.artık Sadık için sıkıntılı,Küçük Deniz içinse yep yeni bir yaşam başlamıştır.Hüseyin Efendi her ne kadar hoş karşılamasada küçük denizi çok sevmiştir.Lakin acı dolu günler pek yakındır.Pişmanlıklar yararsızdır.Küçük Denizin akrabalarından başka kimsesi kalmamıştır .Muhteşem bir dram işlenmiştir.iyi seyirler.
Tür:dram
Seçenek:hd


72420
Yorumlar

Namik

4 sene önce

:)))

tayfur ipek

4 sene önce

güzel flim

elgun

4 sene önce

klass

Rauf

3 sene önce

ELA…..10+

gökşin

2 sene önce

bu nedir ya ne güzel bir film böyle allaha şükür bizim annemizde babamızda yaşıyor onlar hiç ölmesin izlerken ağlamaktan gözlerin kan çanağına döndü 100 üzerinden 100

furkan

2 sene önce

cok guzeldı 4.kez ızlıyesım ama 4 unded agadım babamla aaram cok kotu sevmem onu oda benı evmez ama babamın degerını anladım

buket

2 sene önce

cok guzel abi yaa harika bi film 5. izleyişim ama hala aglıyorum

rasta

2 sene önce

evet bizim dram filmlerimiz türk milletine özgü bir anlayışla senaryo edilmiş hikaye binmukabile tşkl

ALİ CANLI

1 sene önce

İŞTE SENERYO İŞTE FİLM. DEMEK Kİ OLUYORMUŞ. BU TÜR KALİTELİ FİLMLER TÜRK SİNEMASINDA ARTMALI. EMEĞİ GEÇEN HERKESE SELAMLARR..

şeriftekin

1 sene önce

filim çokduygusal beniağlattı

Önder

7 ay önce

Filim ortasında,babamın baş üstümde astığım gençlik fotoğrafı asılı . Ve babamla konuştum gözlerimden yaşlar akarken baba seni cokkk seviyorum!