LoadingAdd to favorites

Yalanlar Üstüne İzle

Yalanlar Üstüne filmiFilmin Konusu:Filmin başrollerinde Leonardo DiCaprionun yer aldığı baştan sona aksiyon sahneleri ile keyifle izleyeceğiniz bir sinema filmi. El Kaide Nin üst düzey kadrosundan bir ismin peşine düşme görevi eski bir gazeteci olan Roger’a verilir.. CIA’in görevlendirdiği Roger, bu konuda çok yenidir ve alışık olmadığı şiddet dolu bir dünya ile karşılaşacaktır. Gladyatör’deki favori oyuncusu Russell Crowe ile American Gangster sonrası yeniden bir araya gelen usta yönetmen Ridley Scott, Leonardo DiCaprio ile ilk defa çalışıyor.
Filmin Başlığı: Yalanlar Üstüne İzle
Seçenek: Türkçe Dublaj
Filmin Türü: Aksiyon / Dram
Oyuncular : Leonardo DiCaprio (Roger Ferris) , Russell Crowe (Ed Hoffman) Mark Strong (Hani) , Carice van Houten Gretchen Ferris) Oscar Isaac (Bassam) , Vince Colosimo (Skip) , Michael Gaston

133565
Yorumlar

ümit ay

5 sene önce

filmi izlerken hiç takılma diye bir şey yok. film genel olarak güzel, bazı yerlerde sıkılıyor insan ama izlemeyenler için iki dev oyuncunun özellikle de di caprio’nun oyunculuğunu görülmesi için izlenilecek bir film. emeği geçenlere teşekkürler.

mankurt efendi

5 sene önce

güzel…

mert

4 sene önce

boktan bir filim müslüman düşmanları serefsiziler izlemeyin bu filmi

selçuk

4 sene önce

harika

mert

4 sene önce

cok güzel bir film di

agalar

4 sene önce

bokdan bi film gereksiz amerikan mantigi

Ronin

4 sene önce

devlet düşmanı tadında bir film izlenir

Mete Bostancı

3 sene önce

film süper yani tercih ederim ama dakika 65 de adam eğiliyo gözlük yok kalkıyoo gözlük var hadi egilirken taktı diyelim ama elindede kahve var yani hata var ama süper olagan üstü bir film diyem

emrah

3 sene önce

gayet güzel

şahin

3 sene önce

abicim film herzaman olduğu gibi bi amerikan klasiği olsada amerikadan başka dewlet yok gibi görünsede amman’ın istihbarat konusunda amerikadan daha üstün olduğunun göstergesidir kim ne derse desin……..

odaka

2 sene önce

vericez derken bunu .I.