LoadingAdd to favorites

Setup Filmi İzle

Setup filmiSetup Filmi İzle Küçüklükleri beraber geçen üç arkadaş kendi çaplarında basit birer hırsızlardır. Ancak grubtan biri kendine düzenli bir hayat kurmak için büyük bir iş planı yapmaktadır.
Buna karşın Sonny bu suçlu yaşımdan sıkılmış ve bırakmak istemektedir. Gurubun diğer üyesi Dave ise eşi Valerie (Susie Abromeit) ile yeni bir hayat kurmak istemektedir.
Mücevher soygunu yapmayı planlayan bu arkadaş gurubu, işler umdukları gibi gitmeyince birbirlerine düşman olurlar ve büyük bir yarış içine girerler. Bruce Willis ise şehrin en korkulan mafya babası olan Biggs rolünde.
Filmin Türü: Aksiyon, Dram, Suç
Seçenekler: Türkçe Alt Yazı
Oyuncular: Bruce Willis, Mischa Barton, Jenna Dewan, 50 Cent, Ryan Phillippe, James Remar, Shaun Toub, Will Yun Lee, Randy Couture, Jerry Ferrara, Jay Karnes, Jordan Trovillion, Susie Abromeit, Ambyr Childers, Brett Granstaff, Megan Vickers, Omar J. Dorsey, Patrick Moug

[tab: TEK PARÇA ]

30521
Yorumlar

Aydın Demiray

5 sene önce

Film çok net ve alt yazılar cok iyi teşekkürler.Filme gelince bence vasattı.Filmi kurtarmak için B.Wils’in adını kullanmışlar(bu arada tabiki yine b.W.harikaydı) ama film klasik konulu sahneler sıradan Tavsiye etmem.

panadol

4 sene önce

süper bir fillm.

ddd

4 sene önce

ne demek film vasattı çok biliyosan sen bi film yapda onu izleyelim vasat olmasın ama oldumu