Seksi Futbolcu Türkçe Dublaj izleSeksi Futbolcu Türkçe Dublaj izle
İzlenme 17.609
Filmin Eklenme Tarihi: 30 Eylül 2011

Seksi Futbolcu Türkçe Dublaj izle FİLMİN KONUSU: 17 yaşında olmasına rağmen futbol takım oyuncusu olan Viola Hastings kızlar takımı evlenince takım dağılır daha sonra erkek kardeşinin takımına girmek için büyük bir mucadele veren Viola Hastings İkiz kardeşi Sebastian’ın yurt dışında olmasını fırsat bilerek onun kılığına girer ve futbol takımına kendisini kabul ettirir. Viola takım arkadaşına aşık olur fakat gerçeği gizler. Bu sırada Olivia isminde bir genç kız’da ‘Sebastian’ a aşık olur ve işler git gide karışık bir hal alır.
FİLMİN TÜRÜ:Komedi, Romantik
SEÇENEKELER: Türkçe Dublaj
OYUNCULAR: Channing Tatum, Amanda Bynes, Robert Hoffman, Amanda Crew, Vinnie Jones, Laura Ramsey, Jessica Lucas, Jonathan Sadowski, Evan Turner, Alexandra Breckenridge, David Cross, Brandon Jay Mclaren, Julie Hagerty, James Kirk, James Snyder, Clifton Macabe Murray


yorum

Yorumlar

" Seksi Futbolcu Türkçe Dublaj izle " için 4 yorum

 1. ayten on 01 Ekim 2011 01:20  ]

  bu film çalışmıyor admin bakarmısın lütfen………..
  şimdiden teşekkürler

  Admin Cevap: Ayten hanım film sorunsuz açılıyor bende sırf bu yüzden sitemize özel player yaptırmış bulunmaktayız sorunsuz film izlemeniz için Mozilla Firefox tarayıcısını kullanmanızı öneririm. Sorun devam ederse iletişim bölümünden destek isteyiniz.

 2. melek on 04 Ekim 2011 14:25  ]

  süper bir flim di :)

 3. yener on 03 Temmuz 2012 21:12  ]

  ful filim izlemek
Google: Seksi Futbolcu Türkçe Dublaj izle