LoadingAdd to favorites

Lanetli Oyun izle

Lanetli Oyun filmiFilmin Başlığı: Lanetli Oyun izle
Filmin Konusu: Bir grup arkadaşın kendi aralarında en büyük hobilerinden biri Sörf yapmaktır. Her ne kadar zaman geçirmek için yapılan güzel bir spor dalı olsada bir o kadarda sakıncalı ve profesyonellik isteyen bir spor dalıdır.
Kendi aralarında bir oyun geliştirirler. Buldukları bu oyun her oynandığında kendilerine yeni bir hayat sunmaktadır.
Filmin Türü: Gerilim, Korku
Seçenekler: Türkçe Dublaj
Oyuncular: Eliza Dushku, Mike Vogel, Enrique Zaldua, Boris Martinez, Martxelo Rubio, Lindsay Caroline Robba, Ander Pardo, Ethan Rains, Gary Piquer, Naike Rivelli

50832
Yorumlar

sara

5 sene önce

Fena degildi.
Yalnız bu filmin ismi ingilizcede ‘open graves’-‘acik mezarlar’.Peki neden ‘lanetli oyun’???

damla yıldız

4 sene önce

bence bu film süper fazla korkunç gibi ama ben böyle filmlere bayılırım.izlemenizi tavsiye ederim.

mamba

4 sene önce

çok dobra yazıcam aşırı mükemmel deil ama değişik bi film boş zamnınız varsa izleyin.ayrıca başrol oyuncusu tam bir mal! sonu çok salakça bitio.adamın dilediği dilek kadar saçma bi dilek olamaz…ii saydırdım adama yani…

emine mercan

4 sene önce

güzeldi ama sonunu anlayan warmı? çokk sacmaydı baslarda iyiydi ama sonda sacmaladı. nye oyunu oynadılar yne anlamadım.

mamba

4 sene önce

bilmiyorum bu oyun lanetli sürekli kendilerini buluyor oyun geçmişe döndüklerinde yaşadıkları herşey aynı olduğundan oyunu tekrar oynadıklarında gene şu çocuk kazanıcak yani ömür boyu aynı şeyi yaşayıp durucaklar yada oyunu tam oynayacaklarken biri engel olmuştur bilmiyorum . bence çocuk arkadaşlarının ölümden dirilmesini aa BULDUM ÇOCUK BİR DİLEK DİLEMELİYDİ AMA İKİ TANE DİLEDİ 1. Sİ 1 HAFTA ÖNCESİNE GİTMEKTİ O ARADA 2. BİR DİLEK DAHA DİLEDİ BU OYUNU HİÇ OYNAMIŞ OLMAYALIM DEDİ İLK DİLEĞİ KABUL OLDU BİR HAFTA ÖNCESİNE GİTTİLER AMA 2. DİLEK KABUL OLMADI ÇÜNKÜ 1 DİLEK DİLEMELİYDİ. O DİLEKTE ARKADAŞLARININ DİRİLMESİ OLMALIYDI. YANLIŞ DİLEK DİLEDİ. DİLEKLERİNİ GERÇEKLEŞTİREN BİRŞEYLE KONUŞMUŞTU SÖYLEDİĞİ GİBİ DİLEKLERİ BOŞA GİTTİ 1 TANE YERİNE 2 TANE DİLEDİ VE YANLIŞ DİLEDİĞİ İÇİNDE BOŞA GİTTİ. ŞİMDİ OYNAYACAKLAR ARTIK KİM KAZANIRSA DOĞRU DİLEĞİ DİLEMELİ BİRİ KAZANAMAZSA İŞTE ORASI KÖTÜ OLUR.

fdsgfsd

4 sene önce

vakit kaybı.

alican

4 sene önce

Bence çok kötü bir film izmir film sinema bölümünde okudum bukadar saçma bir senaryo görmedim ileride film yapımcısı olabilirim inşallahta olurum şimdiden filmler hakkında bilgi alıyorum umarım yalnış düşünmüşümdür bukadar kötüleme çok fazladır ama sonunu iyi bağlamışlar geri kalan sanki 80lerden kalma.!

ashley chan

4 sene önce

güzel film ya sevdim

melisa

3 sene önce

sacmalık harcadıgım zamanı degmezsinnn igrencti

nurselin

3 sene önce

yorumlarınızı okuduktan sonra izlemekten vazgeçtim arkadaşlar