1. Kayıp Umutlar Türkçe Dublaj izle

    Kayıp Umutlar Türkçe Dublaj izle

    Filmin başrollerinde ünlü sinema oyuncusu Matt Damon yer aldığı bu filmde; önemli bir enerji firmasında çalışan Steve Butler satın alma sorumlusu olarak çalışmaktadır. Farklı bir projede için seçilen arkadaşı Sue ile birlikte giden Steve Butler Kasabanın altında doğalgaz kaynakları bulunmaktadır ve maddi sıkıntıları bulunan halkın satın alma işlemini kolayca kabul edeceğini düşünürler. Ancak kasabadaki halkın arasından bilgili bir öğretmen durumu çıkmaza sokar. Halkı satmaması konusunda bilgilendince işler yokuşa sürülür. Steve kesin gözüyle baktığı bu işde başarısız olma ihtimaliyle karşı karşıyadır. Kısa bir süre sonra ise çalıştığı firmanın dürüstlüğü ve yaptığı işler hakkında endişeye kapılır ve artık kendisini sorgulamaya başlar..
    5.0
    ( Toplamda 0 oy verildi. )

      2010 ABD   6,5/10   68

Background
Kayıp UmutlarFilmin başrollerinde ünlü sinema oyuncusu Matt Damon yer aldığı bu filmde; önemli bir enerji firmasında çalışan Steve Butler satın alma sorumlusu olarak çalışmaktadır. Farklı bir projede için seçilen arkadaşı Sue ile birlikte giden Steve Butler Kasabanın altında doğalgaz kaynakları bulunmaktadır ve maddi sıkıntıları bulunan halkın satın alma işlemini kolayca kabul edeceğini düşünürler. Ancak kasabadaki halkın arasından bilgili bir öğretmen durumu çıkmaza sokar. Halkı satmaması konusunda bilgilendince işler yokuşa sürülür. Steve kesin gözüyle baktığı bu işde başarısız olma ihtimaliyle karşı karşıyadır. Kısa bir süre sonra ise çalıştığı firmanın dürüstlüğü ve yaptığı işler hakkında endişeye kapılır ve artık kendisini sorgulamaya başlar..
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Aymovie sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.