1. 7. Birim – Grupo 7 izle

    7. Birim – Grupo 7 izle

    Her ne kadar görevinde yeni tecrubesiz bir polis olsada aslında çok zeki bir polis memurudur Angel. Bunun tam tersine aşırı kabaca davranan Rafael, küstah fakat son derece tebrubeli bir polis memurudur. Bu iki zıt polis UNIT 7’de birlikte görev yapmaktadırlar.UNIT 7 nin amacı ise şehre korku salmış kişiler ve çetelerle birlikte, uyuşturucu ağını deşifre edip tamamen ortadan yok etmektir. Yerel polislerden farkı, suçluyu yakalamak için her yöntemi kullanabilen UNIT 7 deki görevlerinde olan iki polis bu avantajı kullanırlar. Özellikle Rafael şiddet, işkence gibi yöntemlere başvurur Angel ise Lucia sayesinde değişir ve yöntemlerini daha farklı kullanır..
    5.0
    ( Toplamda 0 oy verildi. )

      2013 ABD   6,3/10   422

Background
Grupo 7Her ne kadar görevinde yeni tecrubesiz bir polis olsada aslında çok zeki bir polis memurudur Angel. Bunun tam tersine aşırı kabaca davranan Rafael, küstah fakat son derece tebrubeli bir polis memurudur. Bu iki zıt polis UNIT 7'de birlikte görev yapmaktadırlar.UNIT 7 nin amacı ise şehre korku salmış kişiler ve çetelerle birlikte, uyuşturucu ağını deşifre edip tamamen ortadan yok etmektir. Yerel polislerden farkı, suçluyu yakalamak için her yöntemi kullanabilen UNIT 7 deki görevlerinde olan iki polis bu avantajı kullanırlar. Özellikle Rafael şiddet, işkence gibi yöntemlere başvurur Angel ise Lucia sayesinde değişir ve yöntemlerini daha farklı kullanır..
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Aymovie sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.